Karahan Hukuk Bürosu 2022 yılında Av. Faruk Karahan tarafından Ankara’ da kurulmuştur. Büromuz Ankara ve bölge illerinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar sonucunda Türkiye’nin her yerinde hizmet veren  bir hukuk bürosu olma yolundadır. Alanında uzman avukat ve yardımcı personel ile hukuki danışmanlık ve dava hizmeti vermeye devam etmektedir. Türkiye’nin her ilinde, alanında uzman, başarılı partner hukuk büroları ile çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Her türlü resmi kurumlar nezdinde kişi ve kuruluşların temsilciliğini yapmaktadır.

Karahan Hukuk Bürosu, geçmişten günümüze edinmiş olduğu sayısız tecrübe ile yerli ve yabancı müvekkillerine Özel Hukuk ve Kamu Hukuk alanında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Günümüzde; başta Şirketler ve Ticaret Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Bilişim Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması, İcra ve İflas Hukuku alanında kurumsal müvekkillerine etkili danışmanlık hizmeti vermekle birlikte İdare ve Vergi Hukuku ile ilgili bir çok ihtilafın çözümünde müvekkillerini başarı ile temsil etmektedir.

Faaliyet alanlarımız ; Borçlar Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Medeni Hukuk, Bilişim Hukuku, Ceza Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması, Kamu İhaleleri ve Sözleşmeleri, İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Yabancı Hukuku, Vatandaşlık Hukuku, Sözleşmeler Hukuku ve Şirket Ana Sözleşmeleri, olmak üzere siz değerli müvekkillerine, kurumsal firmalara ve şirketlere hizmet vermektedir.

Karahan Hukuk Bürosu geçmişten bu yana "Karşılıklı Güven" , “İnsana Saygı”, “Gizlilik” ve “süreklilik” prensiplerinden yola çıkarak, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak amacıyla sürekli bir gelişim içerisinde olmuştur. Gelinen son aşamada ise birçok, yerli ve yabancı müvekkiline avukatlık ve hukuk müşavirliği hizmeti vermekte, değişen zaman koşullarına uygun biçimde kendi içerisinde yenilenmekte, dinamizm içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Hakkımda

Karahan Hukuk
Faruk Karahan

Avukat Faruk Karahan 2009 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuş, yüksek lisans eğitimine On Dokuz Mayıs Üniversitesinde devam ederek 2020 yılında Kamu Hukuku alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Özellikle Ceza Hukuku alanında uzmanlaşmış bir avukat olarak, hem hukuki danışmanlık hizmeti vermekte hem de Aile Hukuku, Miras Hukuku, İcra Hukuku gibi pek çok alanda vekalet yürütmektedir

Faruk KARAHAN

Ceo, Founder

Hukuk Tecrübeleri

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeler tüm hukuksal alanlarda olmak üzere başlıca alanlarda profesyonel olarak devam etmektedir.

Ceza Hukuku
100%
Aile Hukuku
92%
Tazminat Hukuku
95%
İş ve Vergi Hukuku
88%